1986’da Ankara’da doğdum.

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Koleji’nden mezun olarak, 2008 yılında Erasmus değişim öğrencisi olarak Helsinki’ye gittim ve Laurea University of Applied Science’da İşletme Yönetimi eğitimi aldım.

Eğitimimi tamamladıktan sonra bir dönem de Varşova’da yaşadıktan sonra 2013 yılında yurda dönüş yaptım ve hayatımı Antalya’da sürdürmekteyim.

 

Çağlar Uğur Hakkında

 

Kariyerim boyunca, çok uluslu şirketlerde ve startup gibi çevik organizasyon tiplerinde pazarlama, satış ve müşteri departmanlarında kilit görevler üstlendim ve kısa bir dönem girişimcilik yaptım.

 

Kendi işlerimi büyütmek amacıyla Facebook reklamları yaparak başladığım, dijital pazarlama maceram, sosyal medya ve SEO konularında da yaptığım çalışmalar ile devam etti. 

2019 yılı itibariyle Limak Holding Turizm Grubu ile anlaşarak, grup otellerinin dijital pazarlama stratejilerini oluşturmaya başladım. 

İş yaşantısı dışında kalan zamanımda aromaterapi ve dijital pazarlama ile ilgili blog yazıyor, yemek pişiriyor ya da spor salonunda vakit geçiriyorum. Günlük düzenli psikoloji okumaya, fotoğraf çekmeye ve müzik dinlemeye özen gösteriyorum.